See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny oraz endoskopię
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów na blok operacyjny oraz endoskopię, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 45335-2025
Vorherige Bekanntmachung: 741769-2024
Interne Kennung: EZ/215/74/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów chirurgicznych, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do zabiegów endoskopowych, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13