See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online marketingbureau SEA
Beschreibung: Hogeschool Leiden zoekt een online marketing bureau dat onze Search Engine Advertisement en Social Media Advertisement kan verzorgen en kan optimaliseren. En daarnaast door middel van een dashboard inzicht kan verschaffen in hoe bezoekers onze website gebruiken en hoe de marketingcampagnes bijdragen aan onze doelstellingen, zoals bijvoorbeeld het genereren van aanmeldingen voor de Open Dagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000