See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wymiany urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1f i 3f zdalnego odczytu na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wymiany liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów w podziale na 8 części zamówienia przez 18 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 459212-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/02296/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 2: Wymiana liczników 1-f i 3-f energii elektrycznej u odbiorców końcowych przyłączonych do sieci nN na liczniki 1-f i 3-f zdalnego odczytu na terenie Oddziału Rzeszów RE Mielec
Beschreibung: zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia (SWZ)
Interne Kennung: Część 2
Menge: 23 937 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie