2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische advisering
Beschreibung: De gemeente wenst onafhankelijke medische expertise in te kopen voor het beoordelen van de ondersteuningsbehoefte op onder andere de volgende terreinen: Wmo 2015, Bijzondere bijstand, Gehandicaptenparkeerkaart, Wet inburgering 2021. De inzet van de medische advisering heeft tot doel te komen tot een juiste bepaling van het recht op de aangevraagde (maatwerk)voorziening of vergoeding. De medische adviezen kunnen betrekking hebben op zowel de fysieke als de mentale situatie van de inwoner. De gemeente is voornemens om de raamovereenkomst in te laten gaan op 1 april 2026. De geraamde opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst is € 860.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Opdrachtnemer kan aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 25.Z.041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.
861168-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten verleend door medisch personeel – Medische advisering
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medische advisering
Interne identificatiecode: 25.Z.041
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85141000 Diensten verleend door medisch personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 85121200 Diensten door medische specialisten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen opties.