2. Verfahren
Verfahren
Titel: ELEKTROMOBIL PRO SVOZ SMĚSNÉHO KOMUNÁLNÍHO ODPADU
Beschreibung: Předmětem koupě je 1 ks elektrického vozidla pro svoz domovního odpadu – vyklápěče nádob a kontejnerů (automatický dělený vyklápěč) s technickými parametry dle přílohy č. 1 návrhu Kupní smlouvy – Technická specifikace.
Interne Kennung: 14/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ustanoveními § 100 zákona si zadavatel vyhrazuje právo využít níže uvedené vyhrazené změny závazku: Ke změně doby plnění může dojít pouze z důvodu: - vyšší moci, nebo - technické překážky na straně výrobce, která má prokazatelný dopad na možnost dodavatele plnit ve sjednaném termínu a kterou dodavatel nemohl ovlivnit ani při vynaložení veškeré odborné péče.