See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Réseau RTK Infrabel
Beschreibung: Raamovereenkomst voor aankoop hardware en software voor een RTK netwerk op te zetten die ons toelaat om assets, treinen en personen te volgen met een hogere nauwkeurigheid en dus de veiligheid te verhogen. Lot 1: Uitbouw van een eigen Infrabel RTK Netwerk verspreid over het Belgische grondgebied langs de sporen. Lot 2: Compacte GNSS RTK ontvangers waarvoor er een SDK beschikbaar is zodat we onze eigen software kunnen ontwikkelen.
Interne Kennung: 0000798843
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000798843 - 1
Beschreibung: Lot 1 : Création de notre propre réseau RTK Infrabel réparti sur le territoire Belge le long des voies ferrées. Autres ayant droit: - TUC RAIL; - SNCB; - Tous les acteurs du GNSS RTK en Belgique et dans les pays voisins pour lesquels les corrections RTK sont stratégiques
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 0000798843 - 2
Beschreibung: Lot 2 : Récepteurs GNSS RTK compacts pour lesquels un SDK est disponible afin que nous puissions développer notre propre logiciel. Autres ayant droit: - TUC RAIL
Interne Kennung: 2