2. Verfahren
Verfahren
Titel: Content - Johns Hopkins 2025
Beschreibung: Toegang tot diverse collecties tijdschriften op gebied van social sciences en humanities Wetenschappelijk onderwijs: Erasmus Universiteit Rotterdam / Koninklijke Bibliotheek / Maastricht University / Open Universiteit / Radboud Universiteit / Rijksuniversiteit Groningen / Tilburg University / Universiteit Leiden / Universiteit Utrecht / Universiteit van Amsterdam / Vrije Universiteit Amsterdam
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Projekt MUSE
Beschreibung: Toegang tot collectie tijdschriften van Johns Hopkins betreffende social sciences en humanities
Interne Kennung: 1