See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Patomorfologii CSK UM w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest "Dostawa odczynników i sprzętu medycznego na potrzeby Zakładu Patomorfologii CSK UM w Łodzi" 1.1.Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), Załącznik nr 2A do SWZ ( dotyczy pakietu nr 1, poz. 1) oraz Załącznik nr 2B do SWZ ( dotyczy pakietu nr 1, poz. 2) 1.2. Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych - Pakiety: Nr 1 – Nr 11 Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 SWZ, Załączniku nr 2A SWZ oraz Załączniku nr 2B SWZ. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach spowoduje odrzucenie oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 704287-2025
Interne Kennung: ZP/123/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET Nr 1 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET Nr 2 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET Nr 3 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET Nr 4 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET Nr 5 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET Nr 6 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET Nr 7 - Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: PAKIET Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET Nr 8 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: PAKIET Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET Nr 9 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: PAKIET Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET Nr 10 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: PAKIET Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET Nr 11 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: PAKIET Nr 11