See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania w zakresie rozbudowy elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz digitalizacji dokumentacji medycznej w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania w zakresie rozbudowy elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz digitalizacji dokumentacji medycznej w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Niniejsze zamówienie podzielone jest na dwie części, zwane dalej Zadaniami: Zadanie nr 1: Dostawa oprogramowania w zakresie integracji i rozbudowy systemów informatycznych Szpitala (nowy moduł EDM). Zadanie nr 2: Dostawa oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. na jedno lub oba Zadania. Jednocześnie zastrzega, że w odniesieniu do każdego Zadania oferta Wykonawcy musi obejmować pełny zakres przewidziany dla tego Zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (zwany OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 816406-2025
Interne Kennung: CYBERBEZP/2/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania w zakresie integracji i rozbudowy systemów informatycznych Szpitala (nowy moduł EDM)
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (zwany OPZ). 2. Termin wykonania zamówienia: nie później niż do dnia 16.03.2026 r.
Interne Kennung: Zadanie nr 1.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki
Interne Kennung: Zadanie nr 2.