2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa platformy wirtualizacji serwerów i zasobów dyskowych rozwiązania konwergentnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa platformy wirtualizacji serwerów i zasobów dyskowych rozwiązania konwergentnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjność w badaniach klinicznych - Uniwersyteckie Centrum Wsparcia Badań Klinicznych WUM – UCK WUM” w ramach umowy nr KPOD.07.07-IW.07-0284/24 z dnia 24.02.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 754852-2025
Interne Kennung: AEZ/S-186/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa platformy wirtualizacji serwerów i zasobów dyskowych rozwiązania konwergentnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i wymagań, został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ.