2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2026 dla potrzeb grupy zakupowej Gmina Sokołów Małopolski, polegająca na sprzedaży i świadczeniu usługi dystrybucji energii elektrycznej. Wykaz jednostek organizacyjnych Gminy Sokołów Małopolski, oraz innych podmiotów, których będzie dotyczyło zamówienie: 1) Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim, ul. Rynek 1, 36-050 Sokołów Małopolski, 2) Kryta pływalnia, ul. Pileckich 5, 36-050 Sokołów Małopolski 3) Miejsko Gminny Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Lubelska 5, 36-050 Sokołów Małopolski, 4) Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Rynek 10, 36-050 Sokołów Małopolski, 5) Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 49, 36-050 Sokołów Małopolski 6) Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Rzeszowska 31, 36-050 Sokołów Małopolski, 7) Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim, ul. Lubelska 41, 36-050 Sokołów Małopolski, 8) Zespół Szkół w Górnie, ul. Centralna 14, 36-051 Górno, 9) Zespół Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej, Wólka Niedźwiedzka 400, 36-050 Sokołów Małopolski, 10) Szkoła Podstawowa Nr 2 w Górnie, ul. Zaborze 51, 36-051 Górno, 11) Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce, 36-052 Nienadówka 686, 12) Zespół Szkół Nr 2 w Nienadówce, 36-052 Nienadówka 788, 13) Zespół Szkół w Trzebosi, ul. Kościelna 1, 36-050 Sokołów Małopolski, 14) Zespół Szkół w Trzebusce, Trzebuska 196, 36-050 Sokołów Małopolski, 15) Szkoła Podstawowa Nr 2 w Trzebosi, ul. Podlas 29 36 - 050 Sokołów Małopolski, 16) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebosi, ul. Dolna 240, 17) Szkoła Podstawowa w Turzy, Turza 229, 36-050 Sokołów Małopolski 18) Szkoła Podstawowa w Wólce Sokołowskiej, Wólka Sokołowska 107, 36-050 Sokołów Małopolski, 19) Zakład Wodociągów i Kanalizacji, ul. Łazienna 7, 36-050 Sokołów Małopolski. 20) Zakład Komunalny Sp. z o.o. W Sokołowie Małopolskim, ul. Łazienna 7. 21) K.S. Plantator , Nienadówka 686, 36-052 Nienadówka. 22) W trakcie obowiązywania umowy planuje się uruchomić Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Sokołowie Małopolskim przy ul. Sienkiewicza. Ceny zaproponowane w formularzu cenowym będą obowiązywać również nowo powstały punkt (ZPO) według ustalonej do niego taryfy. Zamawiający informuję, że posiada mikroinstalację przy PPE 590543550700633719 – Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce. Punkty posiadające mikroinstalację należy rozliczać zgodnie z ustawą z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii. Zamawiający informuję, że prowadzi postępowanie mające na celu wymianę opraw oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Sokołów Małopolski. Przyjęto oszczędność wykorzystania energii elektrycznej na poziomie 60 % dotychczasowego poboru energii. Szczegółowy wykaz punktów znajduje się w załączniku 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w roku 2026, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb grupy zakupowej Gminy Sokołów Małopolski. 2) Szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla punktów poboru wyszczególnionych w załączniku nr 1 do SWZ w okresie obowiązywania umowy wyniesie 4 114,910 MWh, a zużycie w poszczególnych grupach taryfowych: a) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B11 – 156,260 MWh; b) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B21 – 1524,098 MWh; c) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B23 strefa szczyt przedpołudniowy – 115,667 MWh; d) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B23 strefa szczyt popołudniowy – 82,364 MWh; e) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej B23 strefa pozostałe godziny doby – 362,155 MWh; f) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C11 – 100,904 MWh; g) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C12a strefa szczytowa – 234,796 MWh; h) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C12a strefa poza szczytem – 579,572 MWh; i) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C12b strefa dzienna – 181,547 MWh; j) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C12b strefa nocna – 144,476 MWh; k) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej C21 – 629,787 MWh; l) dla punktów odbioru energii elektrycznej rozliczanych w grupie taryfowej G11 – 3,285 MWh. 3) Miejscem dostarczenia energii elektrycznej są punkty poboru grupy zakupowej wyszczególnione w załączniku nr 1 do SWZ, wraz z informacjami takimi jak: • opis punktu poboru (nazwa i rodzaj obiektu, nr PPE), • opis klienta punktu poboru energii (nazwa, adres siedziby, NIP), • adres i nr punktu poboru energii (miejscowość, ulica, nr lokalu lub działki ewidencyjnej, kod pocztowy), • grupa taryfowa, • moc umowna, • planowane roczne zużycie w 2026 roku.
Vorherige Bekanntmachung: 643364-2025
Interne Kennung: RG.ZP.271.49.D.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Instrukcja procedury znajduje się w dokumencie o nazwie SWZ opublikowanym na stronie https://ezamowienia.gov.pl. Dla niniejszego postępowania przyjęto przetarg nieograniczony - procedura otwarta zgodnie z art. 132 ustawy PZP (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla grupy zakupowej Gmina Sokołów Małopolski