See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poolwagens België (P1) en Dienstwagens België (P3) - Erkenningssysteem voor de aankoop van wagens
Beschreibung: Binnen het Erkenningssysteem voor de aankoop van wagens (2024-001) worden er poolwagens in België (perceel 1) en dienstwagens in België (perceel 3) aangekocht. Alle voertuigen moeten voorzien worden van bijkomende uitrusting, zie verdere omschrijving. De opdrachtnemer staat ook in voor het onderhoud van elke wagen gedurende een periode van 6 jaar en/of 150 000km.
Interne Kennung: PPP0L6-377/5176/2025-006
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poolwagens in België
Beschreibung: Poolwagens in België
Interne Kennung: 2025-006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Los: LOT-0002
Titel: Dienstwagens België
Beschreibung: Dienstwagens België
Interne Kennung: 2025-006 2_2