2. Verfahren
Verfahren
Titel: Semi organische meststoffen
Beschreibung: Sportbedrijf Rotterdam beheerd circa 90 buitensportcomplexen. Op deze sportcomplexen beoefend een groot deel van de Rotterdammers hun top- en breedtesport activiteiten. Voor het onderhouden van de grassporten zoeken wij voor de komende jaren meststoffen die moeten voldoen aan hoge kwaliteitseisen. Kwaliteit om onze velden optimaal te laten groeien, en het milieu minimaal te belasten. De producten moeten dus bijdragen aan een gezonde en vriendelijke bijdrage aan gebruiker en omgeving. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 280.000,- exclusief btw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
861546-2025 - Mededinging
Nederland – Diverse meststoffen – Semi organische meststoffen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Semi organische meststoffen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24440000 Diverse meststoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt