2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw wraz z akcesoriami i myjnią na potrzeby Urzędu Dozoru Technicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: - sukcesywny zakup benzyny bezołowiowej oraz oleju napędowego, zwanych też dalej „paliwami”, do samochodów użytkowanych przez Zamawiającego, - sukcesywny zakup akcesoriów samochodowych – wyszczególnionych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – dla samochodów użytkowanych przez Zamawiającego, - świadczenie usług myjni (automatycznej lub ręcznej bezdotykowej) i odkurzania samochodów, - sukcesywne uiszczanie opłat autostradowych, opłat za drogi płatne, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy. 2. Zakup będzie realizowany za pomocą kart paliwowych w systemie bezgotówkowym, przez pracowników Zamawiającego na stacjach paliw lub w dedykowanych punktach płatności. 3. Zamawiający określa łączne szacunkowe zapotrzebowanie w następujących ilościach: a) 15 264 litry oleju napędowego (ON z oznaczeniem B7). b) 1 00 512 litry benzyny (bezołowiowa Pb95 z oznaczeniem E10). c) 1 030 120,99 zł brutto na akcesoria samochodowe, usługi myjni, odkurzania oraz opłaty autostradowe oraz za drogi płatne tj.: - zakup płynów użytkowych (Ad-blue, oleje, smary, płyny eksploatacyjne, pasty itp.) - zakup kosmetyków samochodowych (płyny do czyszczenia wnętrz, szyb, kokpitu, tapicerki, skór, felg, nabłyszczacze, pasty polerskie itp.) - zakup drobnych części zamiennych (pióra wycieraczek, bezpieczniki, żarówki itp.) - usługa mycia, odkurzania samochodów. - opłaty autostradowe, opłaty za drogi płatne. 4. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowane Postanowienia Umowy. 5. Miejsce wykonania zamówienia: Wykonawca umożliwi Zamawiającemu realizację zakupów i usług określonych w ust. 1 z użyciem kart paliwowych 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, przy czym realizacja zakupów i usług będzie następować na stacjach paliw obsługiwanych przez pracowników zatrudnionych na danej stacji paliw, bez konieczności posiadania przez daną stację paliw wyznaczonego pracownika do obsługi klienta w zakresie tankowania paliwa oraz mycia i odkurzania samochodów, w liczbie nie mniejszej niż 400 obiektów, na terenie całej Polski z zastrzeżeniem, że Wykonawca umożliwi korzystanie z: - minimum trzech stacji paliw w każdym województwie według obecnie obowiązującego podziału administracyjnego kraju, z wyłączaniem miast wojewódzkich; - minimum jednej stacji w każdym z miast, w których znajdują się siedziby Jednostek UDT, zgodnie z wykazem zawartym w Załączniku nr 2 do umowy. 6. Termin wykonania zamówienia: okres rozpoczynający się nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. oraz kończący się nie później niż w dniu 31.03.2029 r. lub do wyczerpania kwoty łącznego maksymalnego wynagrodzenia umownego brutto – w zależności, co nastąpi pierwsze.
Vorherige Bekanntmachung: 507073-2025
Interne Kennung: ZP-DA-24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134000 Gasöle