861588-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – VNG - 25.091 Adviseur Systemisch Ontwerp (2x)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVNG - 25.091 Adviseur Systemisch Ontwerp (2x)
BeschreibungZIe bijlage voor opdrachtomschrijving. Let op: 2 posities Let op: De aard en uitvoering van de opdracht maakt dat er geen sprake kan zijn van een overeenkomst van opdracht. Inschrijvingen als zelfstandigde of DGA van een BV zal de VNG daarom niet in behandeling nemen.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000