See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów endoskopowych oraz akcesoriów do zabiegów ECPW dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-118/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów endoskopowych oraz akcesoriów do zabiegów ECPW
Vorherige Bekanntmachung: 728264-2025
Interne Kennung: ZP-118/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu składania ofert wynika z zaistnienia stanu pilnej konieczności tj. zapewnienia ciągłości leczenia pacjentów poprzez ciągłość zaopatrzenia Szpitala w niezbędne wyroby medyczne (akcesoria). Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez wykonawców ofert nie jest czasochłonne wobec czego skrócenie terminu składania ofert nie wpływa w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: akcesoria 1.
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: akcesoria 2.
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: akcesoria 3.
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: akcesoria 4.
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: akcesoria 5.
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: akcesoria 6.
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: akcesoria 7.
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: akcesoria 8.
Interne Kennung: PAKIET 8