2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 2 kusů 5G gNodeB II.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 2 kusů 5G gNodeB v provedení tzv. „all in one“, tj. v provedení, které integruje všechny klíčové komponenty potřebné pro provoz základnové stanice 5G do jednoho kompaktního systému. Obě dodávaná zařízení budou stejná. Součástí plnění je také doprava do místa plnění. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: BUR/2026/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32522000 Fernmeldetechnische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001