2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Wykonanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów usytuowanych na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno w 2026 r. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie prac związanych z utrzymaniem, kontrolą, konserwacją placów zabaw, siłowni plenerowych i placów zabaw dla psów wymienionych w Załączniku nr 3a oraz 3b do umowy, zlokalizowanych na terenie Gminy Piaseczno.
Interne Kennung: Spr. 3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001