See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego przetargu, z terenów nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębnicy Kaszubskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych przez podmiot odbierający odpady, wyłoniony w drodze odrębnego przetargu, z terenów nieruchomości, położonych na terenie Gminy Dębnica Kaszubska oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębnicy Kaszubskiej
Interne Kennung: RPI.271.28.2025.JD
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden