See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en implementatie van apparatuur en reagentia voor automatisering van fecesonderzoek (MMB)”
Beschreibung: De Biofire Filmarray van de firma Biomerieux is het enige beschikbare platform dat gebruikt kan worden voor de uitgebreide detectie van virussen, bacteriën en parasieten met behulp van respiratoire- (hoge en lage luchtweginfecties), gastroenteritis, tropische infectieziekten, gewrichts- en meningitis infectiepanels. Hierbij is het een must dat het gastroenteritis panel, naast de veel voorkomende verwekkers, ook Sapovirus en Clostridium difficile toxine kan aantonen en dat het meningitis panel target bevat voor Ent, PeV, CMV, EBV, HSV1/2 en VZV, naast de veelvoorkomende bacteriële verwekkers. De mogelijkheden die dit platform biedt zijn essentieel voor de snelle identificatie van pathogenen die cruciaal zijn voor zowel klinische behandelingen als epidemiologische surveillance. De BioFire biedt tevens de mogelijkheid om andere panels snel te valideren en te implementeren, zoals het pneumo- en joint infection panel, wat belangrijk is binnen ons onderzoeksportfolio. 1 stuks Biofire Filmarray inclusief panels
Interne Kennung: EA-2025-105
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering en implementatie van apparatuur en reagentia voor automatisering van fecesonderzoek (MMB)
Beschreibung: In het kader van de verdere optimalisatie van de microbiologische diagnostiek en de implementatie van sneldiagnostiek binnen de Medische Microbiologie, Infectieziekten en Infectiepreventie, is het Maastricht UMC+ voornemens om de BioFire FilmArray van bioMérieux aan te schaffen. Deze keuze is gebaseerd op de specifieke vereisten voor geavanceerde diagnostische technologieën die voldoen aan de hoge eisen van ons ziekenhuis en onze onderzoeksagenda. De BioFire FilmArray van de firma Biomerieux is een volledig geautomatiseerd platform voor syndromische diagnostiek, dat in één analyse meerdere pathogenen kan detecteren met behulp van cartridge-based pcr technologie. Het gebruik van deze technologie maakt het mogelijk om binnen ongeveer één uur betrouwbare diagnostische resultaten te genereren, wat een aanzienlijke verkorting van de doorlooptijd betekent ten opzichte van conventionele kweek- en diagnostische methoden. Dit biedt niet alleen voordelen in termen van snelheid, maar ook in nauwkeurigheid, wat essentieel is voor een effectieve en efficiënte behandeling van infectieziekten.
Interne Kennung: 1