861785-2025 - Ergebnis
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla KPW Świnoujście
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla KPW Świnoujście
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla KPW Świnoujście” zgodnie z formularzem ofertowym i cenowym określonym w załączniku nr 1 i 2 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia poszczególnych produktów zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung688967-2025
Interne Kennung20/KPW/ŻYWN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z Rozdziałem IV pkt 7 SWZ.