2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych na terenach położonych w rejonie odpowiedzialności 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymanie czystości polegające na sprzątaniu pomieszczeń wewnętrznych budynków, utrzymania terenów zielonych oraz czyszczenia terenów utwardzonych w tym dróg, chodników, placów na terenie obiektów wojskowych w jednostkach i instytucjach, zwanych dalej „Użytkownikami” położonych w rejonie odpowiedzialności 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie. 2.Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 6 do SWZ. 3.Pełen zakres prac opisany został w załącznikach wskazanych w ust. 2 niniejszego rozdziału SWZ. Podczas wyceny prac Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z pełną dokumentacją, która funkcjonuje jako całość.
Vorherige Bekanntmachung: 613923-2025
Interne Kennung: 103/26/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Sprzątanie wewnętrzne i zewnętrzne SOI Świętoszów
Beschreibung: TYPY POMIESZCZEŃ, W KTÓRYCH ŚWIADCZONA JEST USŁUGA SPRZATANIA WEWNĘTRZNEGO: a) SPRZĄTANIE BIEŻĄCE : 1. pomieszczenia sanitarnohigieniczne, w tym kontenery sanitarne; 2. korytarze, klatki schodowe, hole, ciągi komunikacyjne, kabiny wind; 3. pomieszczenia ogólnego przeznaczenia (biurowe, kancelarie, sale odpraw, szatnie, świetlice wojskowe, biblioteki, sale tradycji, obiekty kultu religijnego, sale widowiskowe, hale sportowe, siłownie, schrony plot., MWR, itp.); 4. stołówki, sale konsumpcyjne, namiot-stołówka; 5. poddasza i strychy; 6. piwnice; 7. Miejscach Udzielania Świadczeń (MUŚ)– ambulatoria, gabinety lekarskie, zabiegowe; b) SPRZATANIE NA POLECENIE KOORDYNATORA ZAMAWIAJĄCEGO. 1. Pranie i czyszczenie rolet żaluzji, zasłon typu vertical i rolet płóciennych, a także firan i zasłon (zakres usługi obejmuje również zdjęcie rolet, żaluzji, zasłon typy vertical i rolet płóciennych, firan i zasłon do prania oraz zawieszenie po wykonanej usłudze prania) we wszystkich typach pomieszczeń. 2. Czyszczenie posadzek podłogowych z zastosowaniem elektrycznego sprzętu mechanicznego w stołówkach i salach konsumpcyjnych, przy użyciu odpowiedniego rodzaju środków czystości w zależności od powierzchni. 3. Czyszczenie posadzek podłogowych z zastosowaniem elektrycznego sprzętu mechanicznego przy użyciu odpowiedniego rodzaju środków czystości (bez nabłyszczania) w zależności od powierzchni (pomieszczenia bez mebli np. korytarze). 4. Czyszczenie posadzek podłogowych, pastowanie, nabłyszczanie podłóg odpowiednim do danego rodzaju powierzchni środkami z ręcznym myciem (szorowaniem) podłóg (pomieszczenia, w których część mebli nie może być wyniesiona np. kancelarie). 5. Czyszczenie posadzek podłogowych i pokrywanie powłoką akrylową/polimerową/woskową (polimeryzacja powierzchni), odpowiednim do danego rodzaju powierzchni środkami z zastosowaniem elektrycznego sprzętu mechanicznego (dotyczy powierzchni już podniszczonych i zużytych). 6. Czyszczenie posadzek podłogowych i pokrywanie powłoką akrylową/polimerową/woskową (polimeryzacja powierzchni), odpowiednim do danego rodzaju powierzchni środkami z ręcznym myciem (szorowaniem) podłóg (powierzchnie podłóg nowe, nie zniszczone). 7. Czyszczenie po awarii instalacji wodno-kanalizacyjno- ciepłowniczej 8. Pranie dywanów i wykładzin dywanowych. 9. Pranie mebli tapicerowanych. 10. Czyszczenie i konserwacja powierzchni boiskowych – z użyciem środków antypoślizgowych, profesjonalnych o podwyższonej trwałości i odporności na ścieranie, przeznaczonych do powierzchni o dużym natężeniu ruchu. V. UTRZYMANIE CZYSTOŚCI POWIERZCHNI TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH W TYM DRÓG, CHODNIKÓW, PLACÓW INNYCH CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH I POWIERZCHNI UTWARDZONYCH a) SPRZĄTANIE BIEŻĄCE : 1. sprzątania terenów zewnętrznych - powierzchni zielonych i ziemnych, w tym rabat (klombów, gazonów), 2. sprzątanie terenów zewnętrznych - powierzchni utwardzonych, w tym dróg, chodników, placów.. 3. usuwania sopli lodowych oraz odladzanie rynien i rur spustowych na budynkach. b) SPRZĄTANIA NA POLECENIE KOORDYNATORA ZAMAWIAJĄCEGO: 1. sprzątania terenów zewnętrznych - powierzchni zielonych i ziemnych, w tym rabat (klombów, gazonów); 2. sprzątania terenów zewnętrznych - powierzchni utwardzonych, w tym dróg, chodników, placów ; 3. sprzątania terenów zewnętrznych - powierzchni utwardzonych, w tym dróg, chodników, placów, w trakcie wzmożonego opadu liści w okresie 30 dni; 4. sprzątanie terenów zewnętrznych – powierzchnie utwardzone i nieutwardzone – drogi ziemne usługa wykonywana cały rok; 5. sprzątanie terenów zewnętrznych – przy budynkach, budowlach i ogrodzeniach od strony wewnętrznej; 6. koszenia trawy na terenach zielonych lub na dachach budynków; 7. uzupełnianie powierzchni trawy na terenach zielonych i ziemnych, w tym rabatach, 8. oczyszczanie powierzchni z podrostów i krzewów 9. usuwanie wiatrołomów tj. drzew złamanych podczas silnego wiatru i burz; 10. utrzymanie (sprzątanie) wojskowych bocznic kolejowych; 11. oczyszczanie otrząsaczy tj. betonowej powierzchni terenu służących do usuwania z pojazdów gąsienicowych z zanieczyszczeń typu ziemia, liście, błoto itp; 12. czyszczenie wpustów ściekowych i kratek liniowych , czyszczenie studzienek 13. uzupełnienie nasadzenia roślin na terenach zieleni, rabatach (klombach i gazonach), objętych sprzątaniem; 14. sprzątanie terenu za ogrodzeniem, pas o szerokości 2 m, w tym wycinka samosiejek i wyrastających gałęzi z ogrodzenia wraz z koszeniem trawy; 15. czyszczenie rynien i rur spustowych z liści i innych zanieczyszczeń stałych na dachach płaskich i spadzistych.; 16. Odśnieżanie dachów płaskich z zalegającej pokrywy śnieżnej ( w zakresie określonym wymogami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane – Dz. U. 2024. 725 z dnia 14.05.2024 tj.) usuwanie sopli lodowych oraz odladzanie rynien i rur spustowych: 17. Mycie daszków szklanych i poliwęglanowych nad wejściami głównymi do budynków.
Interne Kennung: Część 4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych, w ramach którego Zamawiający zastrzega sobie prawo możliwości zwiększenia wartości przedmiotu zamówienia o maksymalną wartość 50 % zamówienia podstawowego netto na usługę w zakresie poszczególnych pozycji z formularza cenowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach przedmiotowej umowy. Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie za usługę.