2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie Zwembad Bosbad Emmeloord
Beschreibung: Conform artikel 2.163e van de Aanbestedingswet 2012, maakt gemeente Noordoostpolder hierbij bekend dat als gevolg van onvoorziene wijzigingen, de gecontracteerde opdracht gewijzigd dient te worden. De totale waarde van de oorspronkelijke overeenkomst was: € 700.000,- Verwachte kosten ontwerpen nieuwbouw: € 330.000,- Dit betreft minder dan 50% van de kosten van de initiële opdracht.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een aankondiging van wijziging van de opdracht overeenkomst conform art. 2.163e.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie inzake wijziging opdracht Renovatie Zwembad Bosbad Emmeloord
Beschreibung: Aankondiging vrijwillige transparantie inzake wijziging opdracht Renovatie Zwembad Bosbad Emmeloord De totale waarde van de oorspronkelijke overeenkomst was: € 700.000,- Verwachte kosten ontwerpen nieuwbouw: € 330.000,- Dit betreft minder dan 50% van de kosten van de initiële opdracht.
Interne Kennung: 1