2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez krajowych i zagranicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja następujących zadań: 1. Zadanie 1 (część 1 przedmiotu zamówienia): Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą jednopoziomowymi autokarami turystycznymi (ok. 256.000 km), 2. Zadanie 2 (część 2 przedmiotu zamówienia): Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą autokarami piętrowymi (ok. 26.400 km), 3. Zadanie 3 (część 3 przedmiotu zamówienia): Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą mikrobusami (ok. 10.500 km), Podana ilość kilometrów jest szacunkowa i służy do skalkulowania ceny ofertowej. Faktyczna ilość kilometrów zależna będzie od potrzeb zamawiającego i zostanie podana do wiadomości wybranemu wykonawcy w formie zleceń cząstkowych. Ilość i wielkość zleceń będzie zależała od zainteresowania klientów ofertą Miejskiego Centrum Informacji i Turystyki sp. z o.o. i ilości zapisów na planowane wyjazdy. Wynagrodzenie wykonawcy będzie obliczane na podstawie iloczynu ilości przejechanych kilometrów i podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 kilometr trasy. Zamawiający określa następujące wymagania wynikające z art. 100 Pzp: wykonawca zapewni możliwość skorzystania z przewozu osobom z niepełnosprawnością ruchową, np. poruszającym się o kulach lub za pomocą wózka. Spełnienie tego warunku będzie polegać co najmniej na udzieleniu wsparcia przy wchodzeniu i wychodzeniu do pojazdu oraz w trakcie podróży poprzez pomoc w zajęciu miejsca i zabezpieczeniu urządzeń wspomagających poruszanie się. Pojazdy przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być dopuszczone do ruchu. Wykonawca musi posiadać aktualne ubezpieczenie OC i NW, które przedstawi zamawiającemu przed podpisaniem umowy. Ponadto przed podpisaniem umowy wybrany wykonawca będzie zobowiązany do przedstawienia dowodów rejestracyjnych pojazdów przeznaczonych do realizacji zamówienia oraz licencji na wykonywanie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 1/TR/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą jednopoziomowymi autokarami turystycznymi (ok. 256.000 km)
Beschreibung: 2. Podana ilość kilometrów jest szacunkowa i służy do skalkulowania ceny ofertowej. Faktyczna ilość kilometrów zależna będzie od potrzeb zamawiającego i zostanie podana do wiadomości wybranemu wykonawcy w formie zleceń cząstkowych. Ilość i wielkość zleceń będzie zależała od zainteresowania klientów ofertą Miejskiego Centrum Informacji i Turystyki sp. z o.o. i ilości zapisów na planowane wyjazdy. 3. Wynagrodzenie wykonawcy będzie obliczane na podstawie iloczynu ilości przejechanych kilometrów i podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 kilometr trasy. 4. Warunki realizacji usługi dotyczące każdego zadania: 4.1. Usługi transportowe świadczone będą na podstawie grafiku przekazanego Wykonawcy przez Zamawiającego. 4.2. O ewentualnych usługach nieujętych w grafiku (wynikających np. z dodatkowych nieplanowanych zleceń, które zamawiający realizuje na rzecz podmiotów trzecich) Zamawiający poinformuje Wykonawcę nie później niż 7 dni przed datą realizacji usługi. 4.3. Poszczególne kursy będą się rozpoczynać i kończyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszelkie koszty związane z podstawieniem autokaru ponosi Wykonawca. 4.4. Planowane trasy i terminy są podane w załączniku do specyfikacji warunków zamówienia. Załącznik stanowi ramowy plan wycieczek. Zamawiający nie ma możliwości określenia, jakie trasy będą realizowane przez konkretny rodzaj pojazdu. Podstawowym wariantem przejazdu jest zastosowanie zwykłego autokaru. Zlecenie przejazdu autokarem piętrowym jest uzależnione od ilości osób zgłoszonych na dany wyjazd. 4.5. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji min. 70 % ilości kilometrów podanych w punkcie 1.1, 1.2. 5. Tabor: 5.1. część 1 – autokary jednopoziomowe: Do realizacji niezbędne jest zastosowanie przynajmniej 12 autokarów turystycznych. Wymagana ilość miejsc pasażerskich - min. 55 - zgodna z wpisem do dowodu rejestracyjnego, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2009 r., wyposażonych w sprawną klimatyzację, video oraz czynną toaletę. Co najmniej 6 autokarów musi spełniać następujące warunki: rok produkcji po 2018 r., norma emisji spalin minimum Euro 6. Za zaoferowanie większej ilości (7 i więcej) autokarów spełniających powyższe warunki (rok produkcji po 2018 i norma emisji min. Euro 6) Wykonawca otrzyma dodatkowe punkty (szczegóły w rozdziale 27). Zamawiający określa następujące wymagania wynikające z art. 100 Pzp: • filmy odtwarzane w autokarze muszą być wyposażone w udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością percepcyjną – muszą zawierać co najmniej napisy dla osób z niepełnosprawnością słuchu, • wykonawca zapewni możliwość skorzystania z przewozu osobom z niepełnosprawnością ruchową, np. poruszającym się za pomocą wózka. Spełnienie tego warunku będzie polegać co najmniej na udzieleniu wsparcia przy wchodzeniu i wychodzeniu z pojazdu oraz w trakcie podróży poprzez pomoc w zajęciu miejsca i zabezpieczeniu urządzeń wspomagających poruszanie się.
Interne Kennung: 1/TR/25-1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą autokarami piętrowymi (ok. 26.400 km)
Beschreibung: 2. Podana ilość kilometrów jest szacunkowa i służy do skalkulowania ceny ofertowej. Faktyczna ilość kilometrów zależna będzie od potrzeb zamawiającego i zostanie podana do wiadomości wybranemu wykonawcy w formie zleceń cząstkowych. Ilość i wielkość zleceń będzie zależała od zainteresowania klientów ofertą Miejskiego Centrum Informacji i Turystyki sp. z o.o. i ilości zapisów na planowane wyjazdy. 3. Wynagrodzenie wykonawcy będzie obliczane na podstawie iloczynu ilości przejechanych kilometrów i podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 kilometr trasy. 4. Warunki realizacji usługi dotyczące każdego zadania: 4.1. Usługi transportowe świadczone będą na podstawie grafiku przekazanego Wykonawcy przez Zamawiającego. 4.2. O ewentualnych usługach nieujętych w grafiku (wynikających np. z dodatkowych nieplanowanych zleceń, które zamawiający realizuje na rzecz podmiotów trzecich) Zamawiający poinformuje Wykonawcę nie później niż 7 dni przed datą realizacji usługi. 4.3. Poszczególne kursy będą się rozpoczynać i kończyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszelkie koszty związane z podstawieniem autokaru ponosi Wykonawca. 4.4. Planowane trasy i terminy są podane w załączniku do specyfikacji warunków zamówienia. Załącznik stanowi ramowy plan wycieczek. Zamawiający nie ma możliwości określenia, jakie trasy będą realizowane przez konkretny rodzaj pojazdu. Podstawowym wariantem przejazdu jest zastosowanie zwykłego autokaru. Zlecenie przejazdu autokarem piętrowym jest uzależnione od ilości osób zgłoszonych na dany wyjazd. 4.5. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji min. 70 % ilości kilometrów podanych w punkcie 1.1, 1.2. 5. Tabor: Do realizacji niezbędne jest zastosowanie przynajmniej 3 autokarów piętrowych (fabryczna ilość miejsc pasażerskich min. 75), wyprodukowanych po 2005 r., wyposażonych w klimatyzację, video oraz czynną toaletę. Za zaoferowanie co najmniej dwóch autokarów zgodnych z powyższym opisem oraz mających normę emisji spalin minimum Euro 5 Wykonawca otrzyma dodatkowe punkty (szczegóły w rozdziale 27). Zamawiający określa następujące wymagania wynikające z art. 100 Pzp: • filmy odtwarzane w autokarze muszą być wyposażone w udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością percepcyjną – muszą zawierać co najmniej napisy dla osób z niepełnosprawnością słuchu, • wykonawca zapewni możliwość skorzystania z przewozu osobom z niepełnosprawnością ruchową, np. poruszającym się za pomocą wózka. Spełnienie tego warunku będzie polegać co najmniej na udzieleniu wsparcia przy wchodzeniu i wychodzeniu z pojazdu oraz w trakcie podróży poprzez pomoc w zajęciu miejsca i zabezpieczeniu urządzeń wspomagających poruszanie się.
Interne Kennung: 1/TR/25-2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług transportowych w czasie wycieczek i imprez w kraju i za granicą minibusami (ok. 10.500 km)
Beschreibung: 2. Podana ilość kilometrów jest szacunkowa i służy do skalkulowania ceny ofertowej. Faktyczna ilość kilometrów zależna będzie od potrzeb zamawiającego i zostanie podana do wiadomości wybranemu wykonawcy w formie zleceń cząstkowych. Ilość i wielkość zleceń będzie zależała od zainteresowania klientów ofertą Miejskiego Centrum Informacji i Turystyki sp. z o.o. i ilości zapisów na planowane wyjazdy. 3. Wynagrodzenie wykonawcy będzie obliczane na podstawie iloczynu ilości przejechanych kilometrów i podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 kilometr trasy. 4. Warunki realizacji usługi dotyczące każdego zadania: 4.1. Usługi transportowe świadczone będą na podstawie grafiku przekazanego Wykonawcy przez Zamawiającego. 4.2. O ewentualnych usługach nieujętych w grafiku (wynikających np. z dodatkowych nieplanowanych zleceń, które zamawiający realizuje na rzecz podmiotów trzecich) Zamawiający poinformuje Wykonawcę nie później niż 7 dni przed datą realizacji usługi. 4.3. Poszczególne kursy będą się rozpoczynać i kończyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszelkie koszty związane z podstawieniem autokaru ponosi Wykonawca. 4.4. Planowane trasy i terminy są podane w załączniku do specyfikacji warunków zamówienia. Załącznik stanowi ramowy plan wycieczek. Zamawiający nie ma możliwości określenia, jakie trasy będą realizowane przez konkretny rodzaj pojazdu. Podstawowym wariantem przejazdu jest zastosowanie zwykłego autokaru. Zlecenie przejazdu autokarem piętrowym jest uzależnione od ilości osób zgłoszonych na dany wyjazd. 4.5. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji min. 70 % ilości kilometrów podanych w punkcie 1.1, 1.2. 5. Tabor: Do realizacji niezbędne jest zastosowanie przynajmniej 4 minibusami (fabryczna ilość miejsc pasażerskich min. 27), wyprodukowanymi po 2009 r., wyposażonymi w klimatyzację i posiadającymi normę emisji spalin minimum Euro 5. Za zaoferowanie minimum 1 minibusu wyprodukowanego po 2015 roku wyposażonego w klimatyzację, posiadającego normę emisji spalin minimum Euro 5, Wykonawca otrzyma dodatkowe punkty (szczegóły w rozdziale 27).
Interne Kennung: 1/TR/25-3