See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia z podziałem na zadania.
Beschreibung: Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 641242-2025
Interne Kennung: 01245/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia dla Zakładu Centralnego.
Beschreibung: Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia dla Zakładu Centralnego
Interne Kennung: 01245/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia dla Zakładu Północnego.
Beschreibung: Dostawa pylistego węgla aktywnego (PWA) do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia dla Zakładu Północnego.
Interne Kennung: 01245/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.2