See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów wraz w akcesoriami na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w podziale na trzy zadania częściowe: 1 Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla Wewnętrznej Służby Ochrony Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. 2 Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. 3 Dostawa kamizelek, megafonów, szafek i wytwornicy dymu dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2a, 2b i 2c do SWZ, w których Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla poszczególnych zadań częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 585450-2025
Interne Kennung: BAI.272.73.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1- Dostawa radiotelefonów
Beschreibung: Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla Wewnętrznej Służby Ochrony Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 1 zawiera załącznik nr 2a – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: BAI.272.73.2025 - Zadanie częściowe nr 1
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör