861994-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym styczeń 2026 r.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym styczeń 2026 r.
Beschreibung1.Przedmiotem Zamówienia jest zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym 2025 r. Działania podejmowane przez Wykonawcę w zakresie zimowego utrzymania dróg powinny: - zapewnić przejezdność uczestnikom ruchu; - ograniczyć zakłócenia płynności ruchu drogowego oraz ruchu pieszego, wywołane zjawiskami zimowymi takimi jak: - opady śniegu, śniegu z deszczem marznącej mżawki lub śliskością zimową; - zminimalizować skutki wystąpienia zjawiska.
Vorherige Bekanntmachung354500-2025
Interne KennungDZ.2611.43.2025.WR
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem Zamówienia jest zimowe utrzymanie pasów drogowych w ciągach dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi – Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach w sezonie zimowym styczeń 2026 r. Działania podejmowane przez Wykonawcę w zakresie zimowego utrzymania dróg powinny: - zapewnić przejezdność uczestnikom ruchu; - ograniczyć zakłócenia płynności ruchu drogowego oraz ruchu pieszego, wywołane zjawiskami zimowymi takimi jak: - opady śniegu, śniegu z deszczem marznącej mżawki lub śliskością zimową; - zminimalizować skutki wystąpienia zjawiska.