2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interwencyjne porządkowanie nieruchomości – rejon: Nowe Miasto, Grunwald, Jeżyce
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest interwencyjne porządkowanie powierzchni nieruchomości stanowiących własność Miasta Poznania, niezarządzanych przez inne jednostki organizacyjne Miasta. 2) Zamówienie zostało podzielone na 3 części: ‒ Część I – Rejon Nowe Miasto ‒ Część II – Rejon Grunwald ‒ Część III – Rejon Jeżyce 3) Zamawiający każdorazowo wskazywać będzie nieruchomości wymagające uporządkowania. 4) W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca będzie wykonywał następujące usługi (kod odpadu): a) Zbieranie, załadunek drobnych odpadów komunalnych (20 03 01) b) Wywóz drobnych odpadów komunalnych (20 03 01) c) Zbieranie, załadunek porzuconych sprzętów wielkogabarytowych (20 03 07) d) Wywóz porzuconych sprzętów wielkogabarytowych (20 03 07) e) Zebranie, umieszczenie w kontenerach gruzu (17 01 01 bądź 17 01 02 bądź 17 01 03 bądź 17 01 07); f) Wywóz gruzu (17 01 01 bądź 17 01 02 bądź 17 01 03 bądź 17 01 07); g) Koszenie, zbieranie wysokich traw i chwastów i umieszczanie w kontenerach (20 02 01) h) Wywóz wysokich traw i chwastów (20 02 01) i) Zbieranie, umieszczanie w kontenerach odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) j) Wywóz odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) k) Przycinanie gałęzi drzew, zebranie i umieszczanie w kontenerach (20 02 01) l) Wywóz gałęzi drzew (20 02 01) m) Przycinanie krzewów, zebranie (20 02 01) n) Wywóz krzewów (20 02 01) o) Przycinanie żywopłotu, zebranie umieszczanie w kontenerach (20 02 01) p) Wywóz żywopłotu (20 02 01) q) Odsłanianie chodnika – zebranie zalegającej ziemi, trawy oraz drobnych odpadów umieszczanie w kontenerach (20 03 03) r) Wywóz zalegającej ziemi, trawy oraz drobnych odpadów (20 03 03) s) Odśnieżanie chodnika – usunięcie śniegu wraz z lodem oraz posypanie piaskiem t) Zgrabienie zalegających liści, umieszczanie w kontenerach (20 02 01) u) Wywóz zalegających liści (20 02 01) v) Likwidacja ,,dzikich wysypisk’’ – tj. zebranie i umieszczenie w kontenerach odpadów różnorodnych (grunt, gruz, szkło itp.), wygrabienie wyrównanie terenu po usuniętym wysypisku. (20 03 01), Pod pojęciem ,,dzikiego wysypiska’’ należy rozumieć zmieszane odpady różnorodne, nagromadzone w postaci pryzmy, do usunięcia których niezbędny będzie ciężki sprzęt mechaniczny; w) Likwidacja ,,dzikich wysypisk’’ – tj. przewiezienie i utylizacja odpadów różnorodnych (grunt, gruz, szkło itp.), (20 03 01), Pod pojęciem ,,dzikiego wysypiska’’ należy rozumieć zmieszane odpady różnorodne, nagromadzone w postaci pryzmy, do usunięcia których niezbędny będzie ciężki sprzęt mechaniczny 5) Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia we własnym zakresie, na własny koszt, oraz posiadania wszelkich niezbędnych materiałów, narzędzi i sprzętu, środków transportowych, oraz zatrudnienia osób niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia. 6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 678715-2024
Interne Kennung: ZPb-II.271.135.2024.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Interwencyjne porządkowanie nieruchomości – rejon: Jeżyce- część III
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest interwencyjne porządkowanie powierzchni nieruchomości stanowiących własność Miasta Poznania, niezarządzanych przez inne jednostki organizacyjne Miasta. 2) Zamówienie zostało podzielone na 3 części: ‒ Część I – Rejon Nowe Miasto ‒ Część II – Rejon Grunwald ‒ Część III – Rejon Jeżyce 3) Zamawiający każdorazowo wskazywać będzie nieruchomości wymagające uporządkowania. 4) W ramach przedmiotowego zamówienia Wykonawca będzie wykonywał następujące usługi (kod odpadu): a) Zbieranie, załadunek drobnych odpadów komunalnych (20 03 01) b) Wywóz drobnych odpadów komunalnych (20 03 01) c) Zbieranie, załadunek porzuconych sprzętów wielkogabarytowych (20 03 07) d) Wywóz porzuconych sprzętów wielkogabarytowych (20 03 07) e) Zebranie, umieszczenie w kontenerach gruzu (17 01 01 bądź 17 01 02 bądź 17 01 03 bądź 17 01 07); f) Wywóz gruzu (17 01 01 bądź 17 01 02 bądź 17 01 03 bądź 17 01 07); g) Koszenie, zbieranie wysokich traw i chwastów i umieszczanie w kontenerach (20 02 01) h) Wywóz wysokich traw i chwastów (20 02 01) i) Zbieranie, umieszczanie w kontenerach odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) j) Wywóz odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01) k) Przycinanie gałęzi drzew, zebranie i umieszczanie w kontenerach (20 02 01) l) Wywóz gałęzi drzew (20 02 01) m) Przycinanie krzewów, zebranie (20 02 01) n) Wywóz krzewów (20 02 01) o) Przycinanie żywopłotu, zebranie umieszczanie w kontenerach (20 02 01) p) Wywóz żywopłotu (20 02 01) q) Odsłanianie chodnika – zebranie zalegającej ziemi, trawy oraz drobnych odpadów umieszczanie w kontenerach (20 03 03) r) Wywóz zalegającej ziemi, trawy oraz drobnych odpadów (20 03 03) s) Odśnieżanie chodnika – usunięcie śniegu wraz z lodem oraz posypanie piaskiem t) Zgrabienie zalegających liści, umieszczanie w kontenerach (20 02 01) u) Wywóz zalegających liści (20 02 01) v) Likwidacja ,,dzikich wysypisk’’ – tj. zebranie i umieszczenie w kontenerach odpadów różnorodnych (grunt, gruz, szkło itp.), wygrabienie wyrównanie terenu po usuniętym wysypisku. (20 03 01), Pod pojęciem ,,dzikiego wysypiska’’ należy rozumieć zmieszane odpady różnorodne, nagromadzone w postaci pryzmy, do usunięcia których niezbędny będzie ciężki sprzęt mechaniczny; w) Likwidacja ,,dzikich wysypisk’’ – tj. przewiezienie i utylizacja odpadów różnorodnych (grunt, gruz, szkło itp.), (20 03 01), Pod pojęciem ,,dzikiego wysypiska’’ należy rozumieć zmieszane odpady różnorodne, nagromadzone w postaci pryzmy, do usunięcia których niezbędny będzie ciężki sprzęt mechaniczny 5) Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia we własnym zakresie, na własny koszt, oraz posiadania wszelkich niezbędnych materiałów, narzędzi i sprzętu, środków transportowych, oraz zatrudnienia osób niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia. 6) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung: ZPb-II.271.135.2024.MD - Część III