2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI PRZEWOZU ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W ZAKRESACH OBRONNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA NA POTRZEBY 17 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W KOSZALINIE ORAZ JEDNOSTEK WOJSKOWYCH I INSTYTUCJI BĘYCH NA JEGO ZAOPATRZENIU.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie zabezpieczenia potrzeb transportowych Zamawiającego oraz jednostek i instytucji usytuowanych w Rejonie Odpowiedzialności (RO) 17 WOG. Wykonawca powinien zapewnić sprawny, terminowy i bezpieczny transport żołnierzy i pracowników wojska do wskazanego miejsca jak i z powrotem zgodnie z zgłaszanymi potrzebami jednostek i instytucji wojskowych z RO, zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001