See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logotypem KOWR i ZWRSP
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest wykonanie przez Wykonawcę materiałów promocyjnych, zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy oraz dostarczenie przez Wykonawcę tych materiałów do siedziby Zamawiającego. 2. Wykonawca zapewni oznakowanie materiałów promocyjnych przekazanymi przez Zamawiającego logotypami i innymi plikami graficznymi, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do Umowy. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, według wyboru Wykonawcy, na dowolne części zamówienia: 1) Część nr 1: wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych oraz na cele reprezentacji; 2) Część nr 2: wykonanie i dostarczenie gier memory i puzzli; 3) Część nr 3: wykonanie i dostarczenie toreb, plecaków/worków bawełnianych; 4) Część nr 4: wykonanie i dostarczenie elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. 4. Część zamówienia, na którą Wykonawca złożył ofertę, musi zostać zrealizowana w całości. 5. Szczegółowy opis oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Istotnych Postanowieniach Umowy, zwanych dalej „IPU”, stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 392275-2025
Interne Kennung: 233/2025/C
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. Wzór jednolitego dokumentu stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 2, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 4. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 2, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 5. Zamawiający nie żąda złożenia oświadczenia, o którym mowa w ust. 2, dotyczącego podwykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych oraz na cele reprezentacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie: 2000 szt. długopisów plastikowych, 3000 szt. długopisów touch pen, 2000 szt. ołówków zwierzątek, 1000 szt. ołówków kryształowych, 1000 szt. piłek antystresowych, 3000 szt. sublimacyjnych smyczy reklamowych, 500 szt. podświetlanych kabli do ładowania, 300 szt. pendrive’ów, 4000 szt. notesów, 1000 szt. lup w kształcie karty bankomatowej, 300 szt. parasoli, 300 szt. parasolek krótkich, 450 szt. zestawów upominkowych multitool + latarka, 1000 szt. bidonów szklanych, 300 szt. szachów z zestawem do wina, 200 szt. uchwytów na rowery, 400 szt. powerbanków, 300 szt. latarek wielofunkcyjnych, 500 szt. ładowarek, 300 szt. zestawów malarskich dla dzieci, 300 szt. filiżanek ze spodkiem, 300 szt. stacji pogodowych, 1000 szt. plastikowych butelek na wodę, 2000 szt. kubków metalowych z uchem, 2000 szt. odblasków, 2500 szt. doniczek mini z nasionami do uprawy.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: wykonanie i dostarczenie gier memory i puzzli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie 500 szt. gier memory i 500 szt. puzzli.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: wykonanie i dostarczenie toreb, plecaków/worków bawełnianych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie 1 000 szt. toreb bawełnianych, 1 000 toreb bawełnianych z kolorowymi uszami, 200 szt. toreb jutowych, 500 szt. plecaków/worków bawełnianych.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: wykonanie i dostarczenie elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie 200 szt. blenderów oraz 300 szt. nawilżaczy powietrza/dyfuzorów zapachowych.
Interne Kennung: Część 4