2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja SIP i wdrożenie/modernizacja e-usług wraz z dokumentacją systemu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego Systemu Informacji Przestrzennej Wrocławia (SIP) Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe i realizowane w ramach prawa opcji. 3.2.1. Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest: a) Faza I – Przedwdrożeniowa Przygotowanie Dokumentacji Zarządczej i przeprowadzenie Analizy Przedwdrożeniowej b) Faza II – Wdrożeniowa Etap 1 - Opracowanie dokumentacji Systemu Etap 2 – Modernizacja Systemu Etap 3 – Wdrożenie lub modernizacja e-usług Etap 4 – Modernizacja i rozbudowa infrastruktury informatycznej SIP 3.2.2. Przedmiotem umowy realizowanym jako prawo opcji jest: a) Faza II –Wdrożeniowa - Przeniesienie pozostałych (poza pięcioma wskazanymi w zakresie podstawowym) aplikacji mapowych iMAP dostępnych na stronie geoportal.wroclaw.pl - Prace Dodatkowe w maksymalnym wymiarze 600 roboczogodzin. b) Faza III – Powdrożeniowa - Usługi Rozwoju w wymiarze nie większym niż 1000 roboczogodzin - Usługi Utrzymania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób realizacji i odbioru, zakres i wszystkie wymagania jakościowe, warunki skorzystania z prawa opcji znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 679366-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem umowy realizowanym jako prawo opcji jest: a) Faza II –Wdrożeniowa - Przeniesienie pozostałych (poza pięcioma wskazanymi w zakresie podstawowym) aplikacji mapowych iMAP dostępnych na stronie geoportal.wroclaw.pl - Prace Dodatkowe w maksymalnym wymiarze 600 roboczogodzin. b) Faza III – Powdrożeniowa - Usługi Rozwoju w wymiarze nie większym niż 1000 roboczogodzin - Usługi Utrzymania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób realizacji i odbioru, zakres i wszystkie wymagania jakościowe, warunki skorzystania z prawa opcji znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.