See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stříkačky a injekční jehly pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky injekčních stříkaček (dvoudílných, trojdílných, pro aplikaci inzulinu, předplněných NaCl, výplachových a injekčních jehel nutných pro provoz zdravotnického zařízení dle specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace po dobu 4 let.
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Injekční jehly
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní část 5
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Stříkačky předplněné
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní část 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Stříkačky výplachové
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní část 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Stříkačky injekční dvoudílné
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Stříkačky inzulínové
Interne Kennung: NsPCL411/25-právní část 2