2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z modułem ratownictwa technicznego dla OSP Wizna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z modułem ratownictwa technicznego dla OSP Wizna. Pojazd musi spełniać wymagania określone w SWZ, w tym aktualne przepisy i normy dla samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz posiadać świadectwo dopuszczenia CNBOP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: GŚ.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z modułem ratownictwa technicznego dla OSP Wizna
Menge: 1 Stück