2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Siennica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Siennica. Przewidywany tryb udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 285). Wykonywanie przewozów autobusowych w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych przebiegających na obszarze Gminy Siennica, dla których organizatorem jest Gmina Siennica, miedzy innymi na liniach: Linia: Starogród -Nowy Starogród - Majdan - Dłużew - Wólka Dłużwska -Katy-Siennica-Żaków Linia: Żaków-Siennica-Kąty-Wólka Dłużewska - Dłużew - Majdan-Nowy Starogród-Starogród Linia:Siodło-Nowy Zglechów-Zglechów-Siennica Linia: Siennica -Zglechów -Nowy Zglechów -Siodło Linia: Siennica - Pogorzel - Wojciecjówka -Strugi Krzywickie-Krzywica-Swoboda-Boża Wola - Budy Łękawickie - Łękawica-Siennica Linia: Bestwiny - Lasomin - Kośminy -Zalesie - Nowodwór - Gągolina -Siennica Linia: Siennica - Gągolina - Nowodwór - Zalesie - Kośminy - Lasomin - Bestwiny Linia: Siennica - Gągolina -Nowodwór-Zalesie-Nowe Zalesie - Dąbrowa - Grzebowilk - Nowa Pogorzel - Pogorzel-Siennica Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r., poz. 285) organizator zastrzega sobie możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001