See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van dranken op afroep voor de diensten van de stad en het OCMW Lier
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van dranken op afroep voor de diensten van de stad en het OCMW Lier
Interne Kennung: PPP0J0-931/5345/2025/830
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/830_1
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0J0-931/5345/2025/830
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/830_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten