86218-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa klastra security do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa klastra security do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa Klastra security do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie, ul. Barska 28/30 02-315 Warszawa w tym: a) serwerów z systemem operacyjnym – 2 sztuki; b) macierzy dyskowej z półką rozszerzającą – 1 komplet; c) przełączników sieciowych po miedzi –2 sztuki; d) przełączników sieciowych po świetle – 2 sztuki; e) biblioteki taśmowej LTO – 1 komplet; f) wyposażenie, w skład którego będą wchodzić: (1) wyposażenie do przełączników FC – 2 komplety, każdy zawierający moduł rozszerzający oraz 16 wkładek światłowodowych FC; (2) patchcordy skrętka – 48 sztuk; (3) listwy zasilające z gniazdami okrągłymi – 5 sztuk; (4) listwy zasilające z gniazdami UPSowymi – 5 sztuk zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz „Formularzem cenowym wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego Klastra security” (załącznik nr 2 do swz, załącznik nr 2 do Umowy) oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” (załącznik nr 12 do swz).
Vorherige Bekanntmachung804100-2025
Interne KennungGIP-GOZ.213.182.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 5) Na podstawie art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Zamawiający odstępuje od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawienia modelu fizycznego serwera, wskazanego w Tabeli 1 w pkt 3 ppkt 1 oraz, o ile będą zaoferowane przez Wykonawcę, funkcjonalności/parametry w Tabeli 2 w pkt 3 ppkt 1 „Formularza cenowego wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego Klastra security” załącznik nr 2 do swz, który będzie podlegał okazaniu. Zasady okazania określono w swz. Po wyborze oferty najkorzystniejszej w zakresie formalnych uzgodnień dotyczących zawarcia umowy Zamawiający dopuszcza porozumiewanie się za pośrednictwem poczty e-mail. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami oraz sposób przygotowania oferty zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania wskazanej w pkt 5.1.11 Ogłoszenia. 3. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 5. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza , wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorach umowy" załącznik do swz 6. Klazula RODO w swz 7. Dodatkowa informacja do pkt 5.1.12 Ogłoszenia: Wykonawcy będą związani ofertą do dnia 14.04.2026 roku, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung2) Przedmiotem zamówienia jest dostawa Klastra security do Państwowej Inspekcji Pracy Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie, ul. Barska 28/30 02-315 Warszawa w tym: a) serwerów z systemem operacyjnym – 2 sztuki; b) macierzy dyskowej z półką rozszerzającą – 1 komplet; c) przełączników sieciowych po miedzi –2 sztuki; d) przełączników sieciowych po świetle – 2 sztuki; e) biblioteki taśmowej LTO – 1 komplet; f) wyposażenie, w skład którego będą wchodzić: (1) wyposażenie do przełączników FC – 2 komplety, każdy zawierający moduł rozszerzający oraz 16 wkładek światłowodowych FC; (2) patchcordy skrętka – 48 sztuk; (3) listwy zasilające z gniazdami okrągłymi – 5 sztuk; (4) listwy zasilające z gniazdami UPSowymi – 5 sztuk zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz „Formularzem cenowym wraz z parametrami technicznymi i funkcjonalnościami oferowanego Klastra security” (załącznik nr 2 do swz, załącznik nr 2 do Umowy) oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” (załącznik nr 12 do swz).
Interne KennungCzęść 1