2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze Miasta i Gminy Serock
Beschreibung: Na podstawie art. 7 ust. 2 rozporządzenia (WE) NR 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r., dotyczącego usług publicznych w zakresie krajowego i drogowego transportu pasażerskiego oraz uchylającego rozporządzenia Rady (EWG) nr 1191/69 i (EWG) 1107/70 (Dz. Urz. UE L315 z dnia 3 grudnia 2007 r., str. 1) oraz art. 23 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025r., poz. 285) Burmistrz Miasta i Gminy Serock ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze gminy Serock. Określenie sieci linii komunikacyjnych, na których będą wykonywane przewozy: Linia 1: Serock Centrum - Dębe Fort- Zegrze Osiedle – Jadwisin - Ludwinowo Zegrzyńskie - Serock Centrum; Linia 2: Serock Centrum - Ludwinowo Zegrzyńskie - Jadwisin - Zegrze Osiedle - Dębe Fort - Serock Centrum; Linia 3: Linia 4 (powrót) Serock Centrum - Kania Polska ul. Bindugi – Cupel - Gąsiorowo ul. Grunwaldzka – Wierzbica –Serock Centrum; Linia 5: Serock Centrum – Dębe Fort - Zegrze Osiedle – PKP Legionowo; Linia 6: Serock Centrum - Zegrze Osiedle – PKP Legionowo.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001