See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op de levering van Kantoorartikelen voor de gehele TU Delft. Dit betreft alle materialen en benodigdheden die worden gebruikt binnen een kantooromgeving om administratieve, communicatieve en organisatorische werkzaamheden te ondersteunen. Dit omvat onder andere onderstaande productgroepen, maar is niet beperkt tot: schrijfwaren; papierproducten; verpakkings- en verzendmaterialen; archiveringsoplossingen; kantooraccessoires en overige hulpmiddelen die bijdragen aan een efficiënte werkplek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192700 Büromaterial, 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
5. Los
Los: LOT-0000