See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kledijautomaat
Beschreibung: Dit bestek heeft betrekking op de levering, installatie, indienststelling en het onderhoud van een automatisch distributiesysteem voor werkkleding, in OLV Van Lourdes ziekenhuis te Waregem en in AZ Sint-Elisabethziekenhuis te Zottegem Voor beide ziekenhuizen betreft het: - Een KUA/KIA systeem (hangende kledij) voor verpleegkundigen, technische dienst, facilitaire dienst, ... - Een KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor OK-medewerkers Perceel 1: KUA/KIA systeem (hangende kledij) voor AZ Sint-Elisabeth te Zottegem --> installatie 2026 (streefdatum gunning 2025/Q4) --> richtcapaciteit: 3.700 posities Perceel 2: KUA/KIA systeem (hangende kledij) voor OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem (deelnemende entiteit) --> installatie 2026 --> richtcapaciteit: 1.900 posities Perceel 3: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor AZ Sint-Elisabeth te Zottegem --> vermoedelijke begroting en installatie 2027 --> richtcapaciteit: 120 gebruikers, 1.200 stuks (600 broeken + 600 vesten) Perceel 4: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem (deelnemende entiteit) --> vermoedelijke begroting en installatie 2026 --> richtcapaciteit: 360 gebruikers
Interne Kennung: PPP0SB-121/6007/2025_kledijautomaat
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KUA/KIA systeem (hangende kledij) voor AZ Sint-Elisabeth te Zottegem
Beschreibung: KUA+KIA voor hangende kledij AZ Sint-Elisabethziekenhuis te Zottegem voor +/- 3.700 posities, streefdatum gunning Q4 2025
Interne Kennung: 2025_kledijautomaat_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie technische bepaling)
Los: LOT-0002
Titel: KUA/KIA systeem (hangende kledij) voor OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem
Beschreibung: KUA+KIA voor hangende kledij OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem voor +/- 1.900 posities, streefdatum installatie 2026
Interne Kennung: 2025_kledijautomaat_2
Los: LOT-0003
Titel: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor AZ Sint-Elisabeth te Zottegem
Beschreibung: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor AZ Sint-Elisabeth te Zottegem voor omlooppakken operatiekwartier. --> vermoedelijke begroting en installatie 2027 --> richtcapaciteit: 120 gebruikers, 1.200 stuks (600 broeken + 600 vesten)
Interne Kennung: 2025_kledijautomaat_3
Los: LOT-0004
Titel: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem
Beschreibung: KUA/KIA systeem (gevouwen kledij) voor OLV van Lourdes Ziekenhuis te Waregem voor omlooppakken operatiekwartier. --> vermoedelijke begroting en installatie 2026 --> richtcapaciteit: 360 gebruikers
Interne Kennung: 2025_kledijautomaat_4