See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaken van ontmoetingscentra, OCMW-gebouwen en onderhoud bushokjes - voorbehouden opdracht
Beschreibung: Het betreft het onderhoud (schoonmaken) van diverse locaties : - perceel 1 : cultuurcentra of ontmoetingscentra in Ieper en deelgemeenten - perceel 2 : diverse OCMW gebouwen in Ieper - perceel 3 : bushokjes in Ieper en deelgemeenten De opdracht wordt afgesloten voor het dienstjaar 2026, maar er kunnen 5 verlengingen zijn telkens voor een periode van één jaar.
Interne Kennung: PPP088-2133/5429/2025/PAT_03/DIV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaken van diverse ontmoetingscentra
Beschreibung: Perceel 1 omvat het regulier (wekelijks) onderhoud van zaaldelen, keukens, sanitair en bijhorende gebouwdelen volgens opgave van onderstaande ontmoetings- of cultuurcentra : - OC De Oude School, Neerwaastensestraat 10a te 8902 Hollebeke - OC Cieper, Brugseweg 309 te 8900 Ieper - OC Ten Vrielande, Brugstraat te 8904 Boezinge - OC De Stuers/OC In't Riet, Seelbachdreef 4 te 8902 Zillebeke - OC Kasteelwal, Dorp 8 te 8902 Voormezele - OC Thicabusca, Dikkebusseweg 480 te 8900 Dikkebus - OC Potyze, Zonnebeekseweg 309/311 te 8900 Ieper - OC Den Briel, Brielenstraat 3 te 8900 Ieper - Oud gemeentehuis Vlamertinge, Poperingseweg te 8908 Vlamertinge - OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 B, 8906 Elverdinge
Interne Kennung: 2025/PAT_03/DIV 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Reinigen van OCMW-gebouwen
Beschreibung: Perceel 2 betreft : a) het onderhoud (schoonmaken) van gemeenschappelijk ruimtes van diverse wooncomplexen van het OCMW met een tweewekelijkse frequentie. De opdracht omvat voornamelijk : - verwijderen van spinnewebben en stofnetten - stof afnemen van plinten, stopcontacten, schakelaars, trapleuningen - verwijderen van zichtbaar vuil op deuren, handgrepen, trapleuningen - vegen en nat reiningen van vloeren en trappen b) het maandelijks onderhoud van een gedeelte van het gelijkvloers van het Belle Godshuis betreft de volgende ruimtes: raadzaal, kapel, gang, twee voormalige bureauruimtes waarvan één inclusief annex, sanitair blok met twee toiletten : - verwijderen van spinnenwebben en stofnetten; - vegen of stofzuigen en nat reinigen van alle vloeren; - stof afnemen van plinten, stopcontacten, schakelaars; - verwijderen van zichtbaar vuil zoals b.v. door aanrakingen en vlekken op deuren, handgrepen,… - nat reinigen van keukenblokken en koelkast(en); - nat reinigen van wastafel(s) en toiletten.
Interne Kennung: 2025/PAT_03/DIV 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoud van bushokjes op het grondgebied van de stad Ieper en deelgemeenten
Beschreibung: Perceel 3 omvat het driemaandelijks onderhoud van 27 bushokjes op het grondgebied Ieper en deelgemeenten, in bijzonder het wassen van ramen, vegen van vloeren en verwijderen van vuil en stof volgens detailbeschrijving.
Interne Kennung: 2025/PAT_03/DIV 3_3
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften