See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Molenlanden - Beoordeling constructieve documenten
Beschreibung: Het beoordelen van constructieve documenten in de vergunnings- en uitvoeringsfase die de Opdrachtgever getoetst wil hebben op hoofdlijnen aan de hand van het BBL. (Besluit Bouwwerken Leefomgeving) -
Interne Kennung: IBMN-2024-MOL-BM-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen.
Interne Kennung: 1