2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en exploitatie sporthal De Bosdries (voorbehouden opdracht)
Beschreibung: De gemeente Valkenburg aan de Geul is voornemens om het beheer- en de exploitatie van de sporthal ‘De Bosdries’ aan WPL te gunnen voor de periode 1 mei 2026 tot en met 31 augustus 2028, met de mogelijkheid tot verlenging van 1 jaar. Een sporthal met horecagedeelte.
Interne Kennung: Z.1258620
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en exploitatie sporthal De Bosdries
Beschreibung: Zie bijgevoegd document. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1