See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 02, 17 09 04, 20 02 01, 20 03 01, 17 01 02, 15 01 01 z Punktu Przeładunku przy ulicy Ceglarskiej w Krotoszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Transport i zagospodarowanie odpadów o kodach 15 01 02, 17 09 04, 20 02 01, 20 03 01, 17 01 02, 15 01 01 z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej w Krotoszynie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 15 01 02 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie: 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 200 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 17 09 04 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie: 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 100 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego. W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 21.11.2024 o zmianie ustawy o odpadach oraz ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw dotyczącej zagospodarowania odpadów zmieszanych budowlanych (Dz.U. 2024 poz. 1834) firma odbierająca odpad o kodzie 17 09 04 zgodnie z ww. zmianami musi posiadać zezwolenie na przetwarzanie odpadów 17 09 04 na co najmniej: drewno, metale, szkło, tworzywa sztuczne, gips, odpady mineralne w tym beton, cegłę, płytki i materiały ceramiczne oraz kamienie.
Interne Kennung: część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 20 02 01 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 390 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 20 03 01 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 20 03 01 (zmieszane odpady komunalne) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 1100 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 17 01 02 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 17 01 02 (gruz ceglany) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 70 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie: 15 01 01 z Punktu Przeładunku, ul. Ceglarska 45, 63-700 Krotoszyn
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usługi związanej z transportem i zagospodarowaniem odpadów o kodzie 15 01 01 (opakowania z papieru) z Punktu Przeładunku przy ul. Ceglarskiej 45 w Krotoszynie w ilości maksymalnej do 125 Mg w całym okresie obowiązywania Umowy, realizowane w oparciu o zgłoszenie potrzeby transportu i zagospodarowania w/w kategorii odpadów przez Zamawiającego.
Interne Kennung: część VI