862474-2025 - Ergebnis
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dienstverlening m.b.t. beheer van een cloud-omgeving voor hosting van eigen ontwikkelde applicaties
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDienstverlening m.b.t. beheer van een cloud-omgeving voor hosting van eigen ontwikkelde applicaties
BeschreibungHet Agentschap Overheidspersoneel wenst beroep te doen op een dienstverlener in het kader van beheer van een cloud-omgeving voor hosting van eigen ontwikkelde applicaties. Deze dienstverlener zal instaan voor het beheer van de toepassingen in de AWS-omgeving, alsook het recurrent onderhoud ervan.
Interne Kennung2025004
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025004 - 1
Interne Kennung1
862474-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Dienstverlening m.b.t. beheer van een cloud-omgeving voor hosting van eigen ontwikkelde applicaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025004
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025004 - 1
Interne identificatiecode: 1