862560-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Dostawa mebli biurowych i wyposażenia dla Centrum Łukasiewicz – dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli biurowych i wyposażenia dla Centrum Łukasiewicz – dwie części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych i wyposażenia dla Centrum Łukasiewicz – dwie części: 1) część nr 1 – „Dostawa mebli biurowych oraz elementów wyposażenia biura”; 2) część nr 2 – „Dostawa mebli do zabudowy wraz z ich montażem”. 2. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2a i 2b do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7a i 7b do SWZ,
Interne KennungBA-SZP.200.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa mebli biurowych oraz elementów wyposażenia biura
Beschreibung1. Dostawa mebli biurowych oraz elementów wyposażenia biura”; 2. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7a do SWZ,
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelDostawa mebli do zabudowy wraz z ich montażem
Beschreibung1. Dostawa mebli do zabudowy wraz z ich montażem. 2. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki wykonawcy zostały określone w: 1) opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ, 2) projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7b do SWZ.