2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výuková vozidla pro autoškolu – autobus
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového výcvikového vozidla – autobusu určeného pro výcvik řidičů, v souladu s Technickou specifikací předmětu plnění. Součástí plnění je rovněž zajištění všech úkonů nezbytných pro uvedení vozidla do provozu, zejména dodání vozidla do sídla zadavatele, kontrola a předvedení jeho funkčnosti při předání, předání vybavení předepsaného právními předpisy a technickými normami, předání veškerých dokladů potřebných k registraci, uvedení do provozu a užívání vozidla (v českém jazyce), doložení splnění technických a právních požadavků a provedení zaškolení určeného personálu zadavatele.
Interne Kennung: P25V00003970
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0002