See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyclisch onderhoud bomen binnen en buiten de bebouwde kom gemeente Noordoostpolder
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente geschikte marktpartijen te contracteren die deze werkzaamheden gaat uitvoeren voor een periode van maximaal zes jaar, zoals beschreven in deze inschrijvingsleidraad en bijbehorende bijlagen. 2
Interne Kennung: 20250526180579
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cyclisch onderhoud bomen binnen de bebouwde kom in de gemeente Noordoostpolder
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Verwijderen bomen c. Verwijderen stobben d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden €1.600.000,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningsoptie
Los: LOT-0002
Titel: Cyclisch onderhoud bomen buiten de bebouwde kom in de gemeente Noordoostpolder
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Onderhoud bosplantsoen c. Verwijderen bomen d. Verwijderen stobben e. Knippen van hagen f. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden g. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden €1.900.000,-
Interne Kennung: 2