862725-2025 - Ergebnis
Tschechien – Zaunteile – Dodávka oplocenkových dílů a impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků pro Správu NP Šumava v roce 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka oplocenkových dílů a impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků pro Správu NP Šumava v roce 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka oplocenkových dílů a impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků pro jednotlivá územní pracoviště Správy NP Šumava v roce 2026. Veřejná zakázka je dle § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (dále jen „ZZVZ“) rozdělena na 2 části: • Část A_Dodávka oplocenkových dílů • Část B_Dodávka impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků
Interne KennungDodávka oplocenkových dílů a impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků pro Správu NP Šumava v roce 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928220 Zaunteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212227 Pfähle, 34928210 Holzpfosten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A_Dodávka oplocenkových dílů
BeschreibungPředmětem plnění Části A veřejné zakázky je dodávka oplocenkových dílů, které se skládají ze smrkových latí o rozměrech, které byly definovány v rámci Přílohy č. 2a) – Specifikace předmětu plnění včetně nákresu. Konkrétní specifikace, požadavky a rozsah předmětu plnění je dán Specifikací předmětu díla včetně nákresů, která tvořila Přílohu č. 2a) a Položkovým rozpočtem, který tvořil Přílohu č. 1a) zadávací dokumentace.
Interne KennungČást A_Dodávka oplocenkových dílů
LosLOT-0002
TitelČást B_Dodávka impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků
BeschreibungPředmětem plnění Části B veřejné zakázky je dodávka smrkových tlakově impregnovaných kůlů a geodetických kolíků a modřínových neimpregnovaných hoblovaných sloupků v požadovaných délkách a průměrech. Rozsah a bližší specifikace a konkrétní požadavky byly předmětem Přílohy č. 2b) – Specifikace předmětu plnění včetně nákresu a Položkového rozpočtu, který tvořil Přílohu č. 1b) zadávací dokumentace.
Interne KennungČást B_Dodávka impregnovaných kůlů a neimpregnovaných sloupků
Haupteinstufung (cpv): 44212227 Pfähle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928210 Holzpfosten