See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vormgeving, druk en bedeling van het stadsmagazine ‘de peperbus’ en de nieuwsbrief ‘de peperbus kort’
Beschreibung: Vormgeving, druk en bedeling van het stadsmagazine ‘de peperbus’ en de nieuwsbrief ‘de peperbus kort’
Interne Kennung: PPP0J0-937/5358/2025/836
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/836_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Indien nodig kan de aanbestedende overheid extra edities van 100 exemplaren bestellen. Hiervoor dient de inschrijver verplicht een prijs op te geven.)