See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór autorski nad dokumentacją projektową podczas realizacji robót budowlanych pn.: „Przebudowa zabytkowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ulicy Raciborskiej 37 w Katowicach”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na pełnieniu nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową podczas realizacji robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa zabytkowego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ulicy Raciborskiej 37 w Katowicach” obejmującą: pełnienie usługi nadzoru nad dokumentacją projektową podczas realizacji robót budowlanych z uwzględnieniem wszystkich branż objętych Zadaniem tj. branży architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. Nadzór autorski, który będzie realizowany przez Wykonawcę jest nadzorem zastępującym dotychczasowego projektanta o którym mowa art. 44 ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (tj. z dnia 6 marca 2025 r. Dz.U. z 2025 r. poz. 418). Usługa obejmie również wykonanie audytu energetycznego po ukończeniu prac budowlanych. W razie wystąpienia potrzeb usługa obejmuje również wykonywanie zamiennych oraz dodatkowych opracowań projektowych.
Interne Kennung: ASP-DA-ZP-13-2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001